main

Products for all ATC environments. EIZO is dedicated to making products that deliverer reliable  operation for the safe and efficient movement of air traffic.

ATC Çözümleri için Örnek Gösterildi

EIZO'nun havaalanı kulelerinde ve kontrol merkezlerinde ATC için görsel çözümlerinin nasıl olduğunu görün.

Illustrated Example of ATC Solutions

Ana Kontrol Monitörleri

EIZO'nun seçkileri, geleneksel 2K X 2K ve sanayi öncelikli 4K x 2K ana kontrol monitörlerinden oluşur. Raptor SQ2804; kusursuz görsel kalite, maksimum parlaklıkta sadece 120 watt düşük enerji tüketimi ve 100.000 saatten fazla uzun ömürlü arka aydınlatma için EIZO eBlue LED arka aydınlatma teknolojisine sahip bir 2K x 2K monitörüdür.

DuraVision FDH3601; 4K x 2K ana kontrol monitörlerinin yeni bir çeşidini kontrol merkezlerine sunuyor. 36.4-inch ekranında 4K x 2K görseli boydan boya veya 2K x 2K ve yardımcı bilgileri aynı anda gösterebilir. Beyaz LED arka aydınlatmasıyla enerji tüketimini azaltan ve civa içermeyen çevre dostu bir monitördür.

Langen Control Center, DFS Deutsche Flugsicherung GmbH

Yüksek Parlaklıkta Kule Monitörleri

Özellikle kuleler için tasarlanan bu monitörler hem aydınlık, hem de karanlık aydınlatma koşullarında kusursuz görsel ve metin okunabilirliği sunar. Panel ve VESA montaj olanaklarının her ikisi de mevcuttur, DVI-I, VGA kompozit video ve S-Video girişlerine sahiptir.

Brno-Tur(any Airport Tower Control, ATC CR, s.p., Czech Republic

Yardımcı Monitörler

EIZO'nun FlexScan serisindeki LCD monitörleri kuleler, kontrol merkezleri ve eğitim merkezlerine yardımcı kullanım için geniş ürün yelpazesi sunar. Hem kare (5:4 ve 4:3 oranında) ve hem geniş ekran (16:10 ve 16:9 oranında) formatları olmak üzere çeşitli ekran boyutları vardır. Dokunmatik ekran arayüzü gerektiren ortamlar için dokunmatik panel modelleri de mevcut.

Ana Kontrol Grafik Kartları

ATC'nin özel görüntü ihtiyaçlarını karşılayan grafik kartları geliştirildi. Rapor 4000 serileri UNIX ve Linux platformları ve yerpaylaşımı kullanımı gerektiren uygulamaları destekler. Raptor 5000, maliyet önemli bir faktör olduğunda Linux (x86) ve Windows platformlarını da destekler. Tüm modellerde pasif soğutma sistemi vardır ve 5 yıl ya da daha uzun vadelidir.

DVI-Temelli Video ve Ses Kaydedicileri

Re/Vue; ATC, eğitim ve simülasyon, komut ve kontrol ortamlarınde bulunan spesifik yakalama, sıkıştırma ve veri arşiv gerekliliklerini yerine getiren video kayıt ürünleridir. Video ve ses kayıt donanımları, destekleyen sürücüler ve kontrol yazılımları içerir. 8,000:1 ve 20,000:1 oranında sıkıştırma ile 60 kare/saniyede 2K x 2K'ya kadar çözünürlükte kayıpsız kayıt gerçekleştirir.


  • Eizo Library
  • Case Studies
  • White Papers
  • Videos
  • Award&Reviews
prev next